AnasayfaİlanKurum & KuruluşlarBelediye VeterinerleriMaltepe Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü
4 ay önce paylaşıldı
47452 kez görüntülendi
Kurum & Kuruluşlar
Belediye Veterinerleri

Maltepe Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü

Aydınevler, Fener Sk. No:18, 34854 Maltepe/İstanbul, Türkiye Haritada göster
Bu ilanı favorilerine ekle ve paylaş:

Maltepe Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü
Adres:
Aydınevler Mahallesi, Fener Sokak, No:18
Telefon: (0216) 441 21 46
Sahipsiz Hayvan Aşılama ve Tedavi Merkezi – Telefon: (0216) 459 12 72
18.00-24.00 arası: (0216) 458 99 99

www.maltepe.bel.tr/

T.C. MALTEPE BELEDİYE

Çağrı Merkezi: 444 17 06
Faks: 0216 441 62 04

WhatsApp Şikayet Hattı: 0539 563 92 99

e-posta: info@maltepe.bel.tr

Kayıtlı Elektronik Posta: maltepebelediyesi@hs01.kep.tr

VETERİNERLİK FAALİYETLERİ HİZMET BİRİMLERİ

Sahipsiz Hayvan Aşılama ve Tedavi Merkezi

Merkezimiz Aydınevler Mahallesi Fener Sokak No:4 de hizmet yürütmektedir. Sahipsiz Hayvan Aşılama ve Tedavi Merkezimizde ilçemizde bulunan sokak hayvanlarına yardımcı olunmaktadır.   Merkezimizde görevli olan Veteriner Hekimlerimiz, Veteriner Sağlık Çalışanlarımız ve hizmet personelimiz hafta içi 08.30- 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu cumartesi günleri 8.30-17.00 saatleri arası hayvan sağlığı hizmeti verilmektedir. Merkezimizin kapalı olduğu saatlerde yaşanan acil vakalarda ise yaralanan sahipsiz hayvanlar ekiplerimizce alınarak ivedilikle İ.B.B Hayvan Sağlığı Merkezlerine tedavi edilmek üzere teslim edilmektedir. Sahipsiz sokak hayvanlarının rehabilite edilmek üzere toplanması, yaralı hayvanların taşınması, nakilleri ya da tedavisi tamamlanan hayvanların alındıkları alanlara geri bırakılması için üç aracımız ve personelimiz haftanın yedi günü 08.30-24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müdürlüğümüze gelen başvurulara dayanarak;  ekiplerimiz ya da hayvan sever vatandaşlarımız tarafından merkezimize getirilen sokak hayvanlarının muayeneleri yapılmaktadır. Teşhis ve tedavileri yapılan hayvanlar alındıkları alanlara geri bırakılmaktadır. Tedavisi devam eden hayvanlarımız ise tedavi merkezimizdeki “box”larda iyileşene kadar misafir edilmektedir ya da protokol dâhili ortak olduğumuz İBB Tuzla Geçici Hayvan Barınağına gönderilmektedir.

Merkezimizde, hasta can dostlara teşhis, tedavi ve operasyonlar yapılmaktadır. Olanaklarımız çerçevesinde kısırlaştırma, extremite ve kuyruk ampütasyonları, göz ekstirpasyonu operasyonları ve cerrahi müdahaleler yapılmaktadır.

Rehabilite olmamış can dostlar, hayvan sağlığı ekiplerimizce alınarak rehabilite edilmek üzere, protokolle paydaşı olduğumuz İ.B.B Tuzla Geçici Hayvan Bakımevine götürülmekte, burada kısırlaştırılıp, aşılanıp, küpelenmekte daha sonra alındıkları ortamlara geri bırakılmaktadırlar.

Sıcak yaz günlerinde, kapınızın önüne bir kap su koymayı unutmayınız. Zira her damla su sokaktaki CAN DOSTLARIMIZ için hayat demektir.

Kötüye kullanım için bu ilanı bildirin

İlan Sahibinin İletişim Detayları:

İletişim için açıklamadaki bilgileri kullanın
BELEDIYE'NIN HESABI DEĞIL
Üyelik Başlangıcı: 6 yıl
Kullanıcı çevrimdışı
İlan KirikKuyruk.com dan eklendi
Tüm ilanları görüntüle
Bu ilanı favorilerine ekle ve paylaş:

Yorumlar Hakkında

Bu kullanıcıyı yorumlamak için, yukarıdaki İlan sahibinin adına tıklayarak kullanıcı sayfasındaki formu kullanın. Aşağıdaki yorum formu sadece bu ilanı değerlendirecektir.

Yorumlar

4
2,8
patiseverrrr89
2 yıl önce paylaşıldı
Tesis içinde ve dışında heryerde köpekler başıboş geziyor.. Sokakta özgürce açlıktan ölmek bu köpek hakim yerde korku içinde yaşamasından iyidir.. Gittiğimizde dışarda gezen bakımsız görünümlü zavallı bir kedi yanımıza geldi bişeyler istedi bizden, yanımızdaki peyniri vermeye çalışırken daha tesis içindeki ve dışındaki tüm köpekler bi anda üşüştü havlamaya başladılar.. Kedicağız bir parça peyniri ... Devam et...
Ülkan
2 yıl önce paylaşıldı
Veteriner mi?

Bok gibi bı barınak sokak kedisi götürdüm kısırlaştırmak için yaptılar ama rezil halde verdiler yavrucak pislik icindeydi.Antibiyotik tedavisi olması gerekiyormuş en az 1 gün gözetim altında kalması gerekiyormus.Ama nerdeeee CHP belediyesi işte anca bu kadar olur.hic sasirtmiyo bu parti çalışanları nedense.vel hasıl kelam yavrucak 3 gün sonra yeme içme tamamen kesildi doktora götü... Devam et...
Songül ÇOLAKOĞLU
3 yıl önce paylaşıldıAsla ama asla ilgilenmiyorlar


Gülşen Boz
4 yıl önce paylaşıldı
Verdikleri hizmet mükemmel
Maltepe Bağlarbaşı Mahallesindeki yavru kedide rektumun prolapsusu olduğunu farkettik ve hemen Maltepe Belediyesi Veteriner işlerini aradık. Sağolsunlar hemen geldiler kediyi tedaviye götürdüler. 3 gün sonra bizi tekrar arayıp kedinin ameliyatının başarılı geçtiğini ve kediyi geri teslim edecekleri bilgisini verdiler. Yavru kedimizi sağ salim teslim ettiler. Şuan sağlık... Devam et...

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş Yap veya Üye Ol
Bizi takip et:
Bu ilanı paylaş:

İşte 5 ana kategoriden 3'ü:

Yardım

Yardım

Aksesuar, Flight Volunteers, İnsan Gücü, Kapan, Mama Yardımı, Süt Annesi, Taşıma Kafesi, Tedavi Yardımı,
Ulaşım, YKB (Yakala,kısırlaştır,bırak)
Sahiplendirme & Geçici Yuva

Sahiplendirme & Geçici Yuva

Kedi, Köpek & Diğer Hayvanlar için Ömürlük Yuva & Geçici Yuva
Kayıp & Bulunan

Kayıp & Bulunan

Kedi, Köpek & Diğer Hayvanlar için Kayıp & Bulunan Kategorileri

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.
Various icons created by logisstudio - Flaticon
Copyright ©2024 | KirikKuyruk.com | 2016'dan beri sokak hayvanlarına yardım ediyoruz.