Hakkımızda
Daha çok ilan, daha mutlu patiler

  • Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!
  • Her sokakta bir gönüllü, sokak hayvanları sorununun çözülmesine yeter.

Hepimizin bildiği gibi Türkiye’deki acı çeken, ilgi ve yardıma muhtaç sokak hayvanları sorunu içinden çıkılmaz bir hal aldı. Binlerce iyi kalpli insan ve topluluk sokak hayvanlarına yardım edebilmek için oldukça fazla enerji ve para sarfediyor. Kirikkuyruk.com (bustedtails.com), tüm bu iyi kalpli insanları bir noktada buluşturmak, onları desteklemek ve elimizden gelen en etkili biçimde minik dostlarımıza yardımcı olmak amacıyla hayvansever gönüllüler tarafından oluşturuldu.
Kirikkuyruk.com (bustedtails.com)’da paylaşacağımız yararlı bilgiler ve eğitici videolar sayesinde sokak hayvanlarına olan duyarlılığı daha da arttırmayı, onlara nasıl davranılması gerektiğini anlatabilmeyi, acil durumlarda panik olmadan pek çok minik dostumuzun hayatını kurtarabilmeyi hedefliyoruz.
Kısa zamanda, yardıma muhtaç dostlarımıza en doğru ve etkili şekilde yardım edebilmemizi sağlayacak bilgi ve deneyimlerden oluşan büyük bir veri tabanı oluşturacağımıza, uzun vadede ise sokaklarımızda yaşanan bu büyük ancak giderilmesi mümkün soruna bir çözüm bulabileceğimize inanıyoruz…
Sokak hayvanlarının sana ihtiyacı var!
Lütfen, aradığımız önemli bilgileri her zaman bulabileceğimiz bir platform oluşturmamızda bize yardımcı olun.
Sahip olduğunuz kafes, kapan, boş zaman veya uzmanlık alanı gibi hayvanseverlere yardımcı olabileceğiniz tüm konular hakkında ilanlar ekleyin.
Güvendiğiniz veteriner ve petshop bilgilerini, varsa sokak hayvanları için uyguladıkları indirim oranlarını bizlerle paylaşın.
Hayvansever dostlarınıza kirikkuyruk.com’dan bahsedin. Onlar da yaşadıkları bölgelerde aradıkları desteğe ulaşabilsinler.
Sokak hayvanlarına yardımcı olabilmemizi sağlayacak her türlü bilgi, link, video, fikir ve önerinizi bizlerle paylaşın.

Sokak hayvanlarına yardım mı etmek istiyorsun?
Sen ücretsiz ilan vermezsen, yardıma ihtiyacı olan hayvanlara yardım ulaşamaz!

KirikKuyruk.com’a Nasıl Ücretsiz İlan Verilir?
https://kirikkuyruk.com/kk_videolar/

Daha çok ilan, daha mutlu patiler!

Concept Video - KIRIKKUYRUK (Bustedtails)