Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkuyruk.com nasıl çalışır?

Sokak hayvanları için ihtiyacınız veya imkanınız olan konularda ilan açarak, bulunduğunuz bölgedeki diğer hayvanseverlerle iletişim kurmanıza ve aradığınız desteğe ulaşmanıza yardımcı olur.

Sahiplenmek istediğim hayvan için ilan sahibi ücret talep ediyor. Ne yapmalıyım?

Sitemiz üzerinden hayvan satışı yapmak yasaktır. Lütfen bu tip ilanlara itibar etmeyin ve bu ilanları bize bildirin.

 

Kırıkkuyruk.com için ne yapabilirim?

Facebook, Twitter ve Instagram vb. sosyal medya üzerinden kırıkkuyruk.com’un tanıtımına katkıda bulunabilir, hayvanlar ve hayvanseverlere sunabileceğiniz imkanlarınız ile ilgili ekleyeceğiniz ilanlarla portalimizin amacına ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

  • Sahip olduğunuz kafes, kapan, boş zaman veya uzmanlık alanı gibi hayvanseverlere yardımcı olabileceğiniz tüm konular hakkında ilanlar ekleyin.
  • Güvendiğiniz veteriner ve petshop bilgilerini, bizlerle paylaşın.
  • Hayvansever dostlarınıza kirikkuyruk.com’dan bahsedin. Onlar da yaşadıkları bölgelerde aradıkları desteğe ulaşabilsinler.
  • Eklediğiniz bilgilerin güncelliğinden emin olun. Güncel veya doğru olmayan bilgilerle karşılaşırsanız lütfen bizi bilgilendirin.
  • Yararlı olabileceğini düşündüğünüz her türlü fikir ve önerinizi bizlerle paylaşın.

Mail attım, neden cevap hala gelmedi?

Projemizi gönüllü olarak iş dışında kalan zamanlarımızda yürüttüğümüz için tüm mesaj ve talepleri tek tek yanıtlamakta zorlanıyoruz. En kısa zamanda mailinize dönüş yapılacaktır.