MOBIVET Beşiktaş Belediyesi Sokak Hayvanlar Ambulansı

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

AÇIKLAMA:

MOBIVET 444 44 55 – Dahili ‘3’

http://besiktas.bel.tr/Sayfa/30558/sokaktaki-can-dostlarimiz-besiktas-ta-guvende

Beşiktaş Belediyesi, soğuk hava ve kar yağışının iyice kendini hissettirdiği bu günlerde sokakta yaşayan hayvanları unutmadı. Veteriner İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler hayvanlara mama desteği sağlarken rutin sağlık kontrollerini de hayvan ambulansında anında gerçekleştiriyor.

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk hava sonrası belediye ekiplerimiz, hem vatandaşların hem de sokakta yaşayan hayvanların ihtiyaçlarına koşuyor. Vatandaşların mağdur olmaması için 44 araç ve 180 personelle sahada olan karla mücadele ekiplerimiz dışında, Veteriner İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler de “Sokak Hayvanları Ambulansı” ile Beşiktaş’ın tüm noktalarında kedi ve köpeklere ulaşarak onlara mama desteğinde bulunuyor. Sağlık sorunları olan can dostlarımızla da yakından ilgilenen ekipler, Mobivet” aracıyla anında hayvanların tedavilerini gerçekleştiriyor.

Sosyal medya hesabından bu konuyla ilgili açıklamada bulunan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Soğuk kış günlerinde Beşiktaş’ta sokaklarımızı paylaştığımız can dostlarımızın da ihtiyaçlarını karşılamak için seferber oluyoruz. Desteğimize ihtiyaç duyan sokak hayvanları için sizler de belediyemizle iletişime geçebilirsiniz” dedi.

22.02.2022 14:53

152 gün, 13 saat

İlan No 11238 6437 toplam görüntüleme, bugün 0

İLAN SAHİBİ hakkında bilgiler:

Kapat

İlan Sahibi Mesaj Gönder (Giriş Yap)
Belediye ile iletişime geçmek isterseniz,
ilandaki numaralarla iletişime geçin
Her yerde!

Belediye veya hayvan barınağı ile iletişime geçmek isterseniz, lütfen ilandaki numaralar veya e-posta ile iletişime geçin.
Bu kullanıcının tüm ilanları Kirikkuyruk.com tarafından oluşturulmuştur.

Sosyal medya hesaplarım
Şifre Değiştir

YORUMLAR:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz

Henry için yuva aranıyor:


Kırıkkuyruk.com’un kullanımı tamamen ücretsizdir. Asla telefon veya mesaj yoluyla sizden para istemez. Lütfen bu tip dolandırıcılara itibar etmeyiniz.