Çiğli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

AÇIKLAMA:

Alo Veteriner Hatti 0232 376 44 77

Birimimiz hafta içi 17:30’dan sonra ve hafta sonları klinik hizmeti vermemektedir.

Cemil Meric Bulvari No:23 Maltepe Cigli/Izmir
http://www.cigli.bel.tr/hizmet_rehberi/Veterinerlik-Hizmetleri.html

https://www.cigli.bel.tr/birimler/Veteriner-Isleri-Mudurlugu.html
Cigli Veteriner Isleri Mudurlugu olarak; Birimimizde hayvan haklari ve sagligi goz onune alinarak gunluk sahipli hayvanlar marka verilmekte ve kayit altina alinmakta, sahipsiz hayvanlar muayene, tedavi, asilama, paraziter tedavi, ameliyat, kisirlastirma ve kupeleme islemleri uygulanmaktadir.

– Zoonoz hastaliklarla mucadele ile ilgili calismalar; yetki sahasindaki diger kamu kuruluslari ile is birligi ile koordinasyonlu olarak yapilmaktadir.

– Isirma ve tirmalama olaylari sonrasinda sahipsiz kedi-kopekler birimimizde musahade altina alinip yasal surecini doldurduktan sonra asilanip, kisirlastirilip, kupelendikten sonra alindigi ortama geri birakilmaktadir. Sahipli olanlar ise sahiplerinin kontrolunde musahedeye alinip, musahede gununu doldurdugunda tekrar kontrol edilmektedir. Yasal gozetim suresi bitmeden olenler ise Bornova Veteriner Kontrol ve Arastirma Enstitusune gonderilerek takibi yapilmaktadir.

– Trafik kazasi gecirmis, yaralanmis, acil mudahale gereken sahipsiz hayvanlar ekibimizce mudurlugumuze alinip, gerekli tedavi ve cerrahi mudahaleler yapilmaktadir. Bu tur acil durumlar disinda padoklarimizdaki bos alanlara da sikâyet uzerine sahipsiz hayvanlar alinip gerekli kontrol, asi, kisirlastirma islemleri yapilip, kupelendikten sonra sahiplendirilmeye calisilmaktadir, sahiplendirilemeyen kedi ve kopekler ise alindiklari ortama geri birakilmaktadir.

27.02.2022 15:04

152 gün, 13 saat

İlan No 6065 7110 toplam görüntüleme, bugün 0

İLAN SAHİBİ hakkında bilgiler:

Kapat

İlan Sahibi Mesaj Gönder (Giriş Yap)
Belediye ile iletişime geçmek isterseniz,
ilandaki numaralarla iletişime geçin
Her yerde!

Belediye veya hayvan barınağı ile iletişime geçmek isterseniz, lütfen ilandaki numaralar veya e-posta ile iletişime geçin.
Bu kullanıcının tüm ilanları Kirikkuyruk.com tarafından oluşturulmuştur.

Sosyal medya hesaplarım
Şifre Değiştir

YORUMLAR:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz

Henry için yuva aranıyor:


Kırıkkuyruk.com’un kullanımı tamamen ücretsizdir. Asla telefon veya mesaj yoluyla sizden para istemez. Lütfen bu tip dolandırıcılara itibar etmeyiniz.