Çeşme Belediyesi – Veteriner Kliniği ve Rehabilitasyon Merkezi

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

AÇIKLAMA:

https://www.cesme.bel.tr/veteriner-klinigi-ve-rehabilitasyon-merkezi

Çeşme Belediyesi

Adres: : İsmet İnönü Mahallesi 2001 Sok. No: 2 Çeşme/İZMİR
Telefon : +90 (232) 750 0 750
Faks : +90 (232) 712 04 22
E-posta : info@cesme.bel.tr
WhatsApp Hattı : +90 (535) 664 88 88

 

Sokak hayvanları rehabilitasyon merkezi ve Ilıca’da hizmet veren veterinerlik polikliniğimizdir. İlçe sınırları içerisindeki hayvan sayısının belirlenebilmesi ve idaresi için sahipli ve sahipsiz hayvanları kayıt altına almaktadır. Sahipli hayvanlara yönelik olarak hafta içi mesai saatleri içerisinde kayıt hizmetleri vermektedir. Isırma, tırmalama olayları sonrasında hayvanların yasal gözetim sürelerini, birim gözetim ünitesinde ya da sahibinde konaklatılarak izlenmesi,(bu hizmet resmi tatil günleri de dâhil olmak üzere haftada 7 gün 24 saat esasıyla verilmektedir).

Isırma, tırmalama yapmış hayvanların yasal gözetim süreleri bitmeden ölmeleri halinde, kuduz yönünden değerlendirilmesi için takip yapılmaktadır. Trafik kazası geçirmiş, zehirlenmiş, akut yaralanması olan sahipsiz hayvanların acil olarak birim polikliniğine ulaştırılmasıdır. Sahipsiz hayvanların birim kapasitesine uygun bir performans ile sokaktan alınması, kısırlaştırma, işaretleme ve aşılamalarının yapılarak sahiplendirilmesi ya da sahiplendirilememesi durumunda alındıkları ortama bırakılmasıdır.

Hayvan edinme aşamasından başlayarak, sağlığı, bakımı ve yasal mevzuat yönünden daha bilinçli bir toplum oluşturabilmek için eğitim faaliyetleri düzenlemek, haklarının ve sorumluklarının farkında olan bireyler oluşturmaktadır.

05.04.2022 13:24

137 gün, 22 saat

İlan No 7401 12614 toplam görüntüleme, bugün 0

İLAN SAHİBİ hakkında bilgiler:

Kapat

İlan Sahibi Mesaj Gönder (Giriş Yap)
Belediye ile iletişime geçmek isterseniz,
ilandaki numaralarla iletişime geçin
Her yerde!

Belediye veya hayvan barınağı ile iletişime geçmek isterseniz, lütfen ilandaki numaralar veya e-posta ile iletişime geçin.
Bu kullanıcının tüm ilanları Kirikkuyruk.com tarafından oluşturulmuştur.

Sosyal medya hesaplarım
Şifre Değiştir

YORUMLAR:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz

Henry için yuva aranıyor:


Kırıkkuyruk.com’un kullanımı tamamen ücretsizdir. Asla telefon veya mesaj yoluyla sizden para istemez. Lütfen bu tip dolandırıcılara itibar etmeyiniz.