Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

AÇIKLAMA:

Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi

+902242414104

Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün şu anki yeri olan ve bu müdürlüğe bağlı hizmet veren Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi 114 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. Yapımı aşamasında Avrupa’daki pek çok sokak hayvanı rehabilitasyon merkezi yerinde incelenmiş, ilgili projeler toplanmış ve örnek alınarak hazırlanmış; sokak hayvanları için Osmangazi Belediyesi’nin hem Türkiye hem de Dünya için bir marka niteliğinde en iyi hayvan barınağı olması hedeflenmiştir.
Veteriner İşleri Müdürlüğü’nde 4 veteriner hekim, 3 veteriner teknikeri ile birlikte idari personel ve yardımcı personelin de içinde bulunduğu 50 kişilik ekip hem insanlara hem de sokaktaki can dostlarımıza Osmangazi Belediyesi’ne yakışır nitelikte kaliteli hizmet sunmaktadır. Sadece Bursa’nın değil Türkiye’nin her yerindeki yardıma ihtiyacı olan tüm sokak hayvanlarına da kucak açmaktadır…

http://www.osmangazihayvanevi.bel.tr/

Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam Merkezi

http://www.osmangazi.bel.tr/tr/proje/sahipsiz-hayvanlar-dogal-yasam-merkezi

Türkiye’deki tüm belediyeler için referans noktası haline gelen örnek Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi ile yalnız Osmangazi sınırları içinde değil, ülkemizin her yerindeki yardıma muhtaç sahipsiz hayvanlara hizmet verebilmemin haklı gururunu yaşıyoruz.

Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, 114 dönümlük arazi üzerine kuruldu. Tesisimizde yılda ortalama 3500 sokak köpeği ve kedisi kısırlaştırarak ve ameliyat süresi dolanlar aşılanıp küpelenerek yasada öngörüldüğü gibi alındıkları bölgelere geri bırakılıyor.

Hayvan ve doğa sevgisini erken yaşta çocuklarımıza aşılayabilmek, hayvan satın almayı değil de sahiplenmeyi cazip kılmak adına da ilköğretim okulları ve hayvan koruma dernekleri ile omuz omuza çeşitli projeler üretmeye devam ediyoruz. U.Ü. Veterinerlik Fakültesi ile ortak bir intern öğrenci programı da sürdürerek, ülkemizdeki ve yurt dışındaki Veteriner Hekim adaylarına staj imkânı sağlıyoruz.

22.03.2022 16:41

172 gün, 15 saat

İlan No 7067 17520 toplam görüntüleme, bugün 4

İLAN SAHİBİ hakkında bilgiler:

Kapat

İlan Sahibi Mesaj Gönder (Giriş Yap)
Belediye ile iletişime geçmek isterseniz,
ilandaki numaralarla iletişime geçin
Her yerde!

Belediye veya hayvan barınağı ile iletişime geçmek isterseniz, lütfen ilandaki numaralar veya e-posta ile iletişime geçin.
Bu kullanıcının tüm ilanları Kirikkuyruk.com tarafından oluşturulmuştur.

Sosyal medya hesaplarım
Şifre Değiştir

YORUMLAR:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz

Henry için yuva aranıyor:


Kırıkkuyruk.com’un kullanımı tamamen ücretsizdir. Asla telefon veya mesaj yoluyla sizden para istemez. Lütfen bu tip dolandırıcılara itibar etmeyiniz.