Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü

 

Bizi takip edin:

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

Detaylar

Telefon4446989
DetaylarAmeliyathane, Bağış Kabul Edilir, Bahçe Var, İyileşme Odası, Kapan var, Kısırlaştırma Yanlısıyım, Sokak hayvanlarına ücretsiz, We speak English
İlİstanbul
İlçeAvcılar
Sokakİskeçe Caddesi

Açıklama

-Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi

-Sokak Hayvanları Kısırlaştırma Merkezi

444 69 89

Hasta Kabul Saatleri: 09:30/12:00 ile 13:00/ 16:30 arası
Hafta sonu ve resmi bayramlarda sadece “acil” vakalara müdahale edilmekte

Barınak, sosyal mesafe tedbirleri kapsamında ziyarete kapanmıştır

Avcılar’da yaşayan hasta veya yaralı olduğu görülen “sahipsiz sokak hayvanları” hasta kabul saatlerinde götürülebilir. Götürme imkanı yoksa Avcılar Belediyesi Çağrı Merkezi’nden başvuru oluşturulabilir
Açık yarası/kanaması olan hayvanlara öncelik verilmekte

Sahipli hayvanlara tedavi vb. hiçbir müdahale yapılmamakta
Avcılar dışındaki sokak hayvanlarına hiçbir müdahale yapılmamakta

https://www.avcilar.bel.tr/

Paylaş:

30.03.2021 17:05

158 gün, 2 saat

İlan No 7061 17573 toplam görüntüleme, bugün 14
Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!
KirikKuyruk tarafindan eklenen ilanlar

KirikKuyruk tarafindan eklenen ilanlar

İlan sahibi Üyelik Tarihi: 10.06.2020

İlan sahibine mesaj gönder

İlan sahibine mesaj gönder

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapmanız gerekir.

Değerlendirme & Yorumlar

0.5 Ortalama
(1)
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star  
1

Düşüncelerinizi diğer ziyaretçilerle paylaşın.

Yorum yaz →
 1. Avatar
  Kötü Hizmet
  Cihanmaltepe - 26.08.2021

  Sizden bu ay iki defa sokak kedileri için yardım istedim ve bir çok sorun ile karşılaştım bunları buraya bırakıyorum umarım bir faydası olur.
  1- Evimin önünde bulunan 3 tane küçük sokak kedisi çok kötü durumdaydı aradım kendilerini gelip almalarını rica ettim. İlk karşılaştığım soru kedilerin annesi var mı oldu. Anneleri olan kedileri sağlık durumları kötü olsa bile ölüme terk edebiliyoruz sanırım. Kötü bir ayrımcalık. Neyse kediler alındı ama bu süreçte tam bir felaketti görevli kişi geliyor istemsiz suratı asık şekilde bu kediler büyük yok işte anneleri var gibi bahaneler üretiyor. Burada ki isteksizliği keşke daha iyi bir şekilde anlatabilsem sizlere. Kediler alındıktan sonra bu süreci takip edebilmek adına arıyorum çağrı merkezini ilk görüşmemde kediler alınmamış deniliyor kontrol edilmesini istedikten 5 dk sonra kedilerin alındığı karışıklık olduğu falan belirtiliyor. Bir haftalık bakımdan sonra kediler alındığı adrese bırakıldı dediler ve bu nokta tam bir felaket. 3 kedi geri getirilmişti fakat bunlardan bir tanesini daha önce görmemiştim diğer yavrular ile alakası yoktu. Ve daha önce bu konular ile karşılaşmamak için geri getirilirken haberdar edebilir misiniz numaramı bırakayım dediğimde öyle bir hizmetimiz yok dendi. Yani bu şahıslar kendi isteklerine göre kediyi her hangi bir yere bıraksa bile bizim maalesef bu durumu doğrulayabilme şansımız olmuyor. Bu durumu ilettikten sonra da biz kedileri bıraktık dendi bana maalesef. Ben burada kedilerin bakım sürecinden şikayetçi olmuyorum yanlış anlaşılmasın içeride ki çok çirkin düzensizlikten bahsediyorum.

  2- İkinci durum ise geçtiğimiz hafta sokakta ufak bir kedi gördüm çok ateşi vardı hemen alıp her hangi bir veterinere götürdüm bir gün orada tutulduktan sonra kediyi alıp buraya getirmek zorunda kaldım çünkü normal veterinerlerde ki fiyatlar çok can yakıyor maalesef. Bu durumu veterinerle görüştükten sonra sorun teşkil etmeyeceğini taburcu etme süresinin 1 saati geçmezse iyi olabileceğini belirtti. Kediyi alıp buraya getirdim elimde ufak bir yavrucağız ile kapılarına gittiğimde durumu çok acil çok kötü durumda yardımcı olabilir miyiz diye gözlerinin içine baktığım kişilerin bana ilk sorduğu şey karşısında şoka uğradım.
  -Nereden geliyorsunuz, adresiniz neresi ?
  Bu büyük bir şaka mı ?!
  Ben burada ufak bir yavru için debeleniyorum siz bana adres soruyorsunuz bu sırada kedi hala kucağımda ve hiç bir müdahale de bulunulmuyor!
  Diyelim ki ben farklı bir şehirden geldim ve sokakta kedi görüp getirdim o zaman bu kedileri ölüme mi terk ediyoruz ben farklı bir ilçe de yaşadığımdan dolayı ?!
  Ben adresle ilgili bir sorun olmadığını önce kediye bakabilir misiniz dedikten sonra kedi kucağımdan alınıp yoğun bakıma koyuldu.
  İçler acısı bir sistem. Umarım bu yazdıklarımız kimilerinin dikkatini çeker ve bu sorunlar giderilmeye çalışılır kendimiz için bir şey istemiyoruz hayvanların sağlıkları söz konusu burada lütfen buna odaklanalım.

Bu ilan için yorum yaz