Eskişehir Melodim Veteriner Kliniği

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

AÇIKLAMA:

Eskişehir Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi 2021 yılında kurulmuştur. 12 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, sürekli kendisini yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri araştıran ilkemiz, uyum ile özverili çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; muayene – teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen – CR, ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, lazer terapi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında siz değerli halkımıza sunmaktayız.
Gayemiz dostlarımızın sağlıkla alakalı tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapıda, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından takip ederek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi; sunmuş olduğu hizmetlerdeki mükemmeliyetçi yaklaşımlarıyla hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini oluşturmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de referans olarak gösterilen önemli sağlık kuruluşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

veteriner, veteriner kliniği, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, veteriner numarası, veteriner ne demek, açık veteriner, veteriner ücretleri, 7/24 veteriner, odunpazarı veteriner, tepebaşı veteriner, petshop malzemeleri, pet aksesuar, pet kıyafet, kedi maması, köpek maması, en ucuz kedi maması, en ucuz köpek maması, kedi kumu, eskişehir veteriner, melodim veteriner, eskişehir kırık kedi köpek, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, kırık ameliyatı yapan veteriner. mikroçip eskişehir, tepebaşı mikroçip taktırma, odunpazarı mikro çip taktırma, pet kuaför, kedi kuaförü, köpek kuaförü, eskişehir en iyi pet kuaförü, açık veteriner kliniği, eve servis mama hizmeti, eve mama servisi

https://melodimveteriner.com

30.07.2022 21:05

32 gün, 11 saat

İlan No 34062e560318de9d 662 toplam görüntüleme, bugün 0

İlan Sahibi

Avatar of eskisehirveteriner02

eskisehirveteriner02

Üyelik Tarihi: 30.07.2022

İlan sahibine mesaj gönder

İlan sahibine mesaj gönder

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapmanız gerekir.

YORUMLAR:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz