AnasayfaİlanKurum ve KuruluşlarVeterinerlerEskişehir Melodim Veteriner Kliniği
8 ay önce yayınlandı
752 kez görüntülendi
Kategori: Kurum ve Kuruluşlar
Kategori: Veterinerler

Eskişehir Melodim Veteriner Kliniği

İstiklal, Mustafa Kemal Atatürk Cd No:144, 26010 Odunpazarı/Eskişehir, Türkiye Haritada göster

Eskişehir Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi 2021 yılında kurulmuştur. 12 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, sürekli kendisini yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri araştıran ilkemiz, uyum ile özverili çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; muayene – teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen – CR, ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, lazer terapi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında siz değerli halkımıza sunmaktayız.
Gayemiz dostlarımızın sağlıkla alakalı tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapıda, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından takip ederek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi; sunmuş olduğu hizmetlerdeki mükemmeliyetçi yaklaşımlarıyla hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini oluşturmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de referans olarak gösterilen önemli sağlık kuruluşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

veteriner, veteriner kliniği, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, veteriner numarası, veteriner ne demek, açık veteriner, veteriner ücretleri, 7/24 veteriner, odunpazarı veteriner, tepebaşı veteriner, petshop malzemeleri, pet aksesuar, pet kıyafet, kedi maması, köpek maması, en ucuz kedi maması, en ucuz köpek maması, kedi kumu, eskişehir veteriner, melodim veteriner, eskişehir kırık kedi köpek, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, kırık ameliyatı yapan veteriner. mikroçip eskişehir, tepebaşı mikroçip taktırma, odunpazarı mikro çip taktırma, pet kuaför, kedi kuaförü, köpek kuaförü, eskişehir en iyi pet kuaförü, açık veteriner kliniği, eve servis mama hizmeti, eve mama servisi

https://melodimveteriner.com

Bu ilanı favorilerine ekle ve paylaş:

İlan Sahibinin İletişim Detayları:

Telefon: 05442861971
eskisehirveteriner
Üyelik Başlangıcı: 2 yıl
Kullanıcı çevrimdışı
Tüm ilanları görüntüle

Yorumlar Hakkında

Bu kullanıcıyı yorumlamak için, yukarıdaki İlan sahibinin adına tıklayarak kullanıcı sayfasındaki formu kullanın. Aşağıdaki yorum formu sadece bu ilanı değerlendirecektir.

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş Yap veya Üye Ol
Bizi takip et:
Kötüye kullanım bildirin
Bu ilanı paylaş:

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Copyright ©2024 | KirikKuyruk.com | 2016'dan beri sokak hayvanlarına yardım ediyoruz.