Melahat’in Tümörüne Çözüm Olmak İster Misiniz?

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

AÇIKLAMA:

Merhabalar. Melahat daha 2 yaşında ve nerdeyse hayatının yarısından fazlasını veterinerlerde geçirdi. Önceleri her calico cinsi kedi gibi minnak ve enerji dolu bur küçüklüğü vardı. Ancak kısırlaştırma operasyonu sonrası başlayan ve vücudunun çeşitli yerlerinde açılan yarıklar ve yaralar kapanmak bilmedi. Ne olduğunu anlamıyorduk ve yaraları gitgide kötüleşiyor ve iyileşmesi aylar sürüyordu. Tam yaraları iyileşmişken bu sefer de burnundaki bir şişlikten ötürü tekrardan veterinere gittik ve öğrendik ki Melahat’in burnunda kötü huylu olduğunu düşündüğümüz bir tümör oluşmuş. İşte o gün Dünya başıma yıkıldı. Her şey bu kadarla da sınırlı kalmadı ve vücudunda yine yarıklar oluşmaya ve sürekli kanamaya, enfeksiyon kapmaya başladı. Ben bir öğrenci olarak maalesef daha fazla dayanamıyorum. Bugüne kadar ona bakabilmek için okurken aynı zamanda gece gündüz çalışıyorum ama nafile. Artık yetişemiyorum. O kadar üzgünüm ki yavrum gözümün önünde eriyor gibi hissediyorum. Özellikle tümör tespitinde ve öncesindeki yaralarının tedavisinde, daha sonra da yaralarının tekrardan nüksetmesinde bütün birikimimi kaybettim. Artık Melahat’ime yardımcı olamıyorum. Lütfen siz destek olun. Teşekkür ederim.

Şuana kadar 600 tl para toplayabildik. Ameliyatı için gereken ise sadece 5000 tl. Sizlerin desteğiyle ameliyatına para yetiştirebileceğiz.

 

Güncelleme Haziran 2022: Arkadaşlar herkese selam. Melahatin durumu kötüleşiyor. Yardım bulamadık ve elimizdeki para da tükenmeye devam ediyor. Ayağındaki yara kontrolden çıkmaya başladı. Acilen tümörünün de alınması lazım yoksa yavrumun hayatı riske girecek. Lütfen yardım edin.

21.02.2022 19:37

139 gün

İlan No 656213ba7144fae 270 toplam görüntüleme, bugün 0

İLAN SAHİBİ hakkında bilgiler:

Kapat

İlan Sahibi Mesaj Gönder (Giriş Yap)
Muhammed Bahadır
Antlı
5444796872
İstanbul
Bakırköy
Sosyal medya hesaplarım
Şifre Değiştir

YORUMLAR:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz

Henry için yuva aranıyor:


Kırıkkuyruk.com’un kullanımı tamamen ücretsizdir. Asla telefon veya mesaj yoluyla sizden para istemez. Lütfen bu tip dolandırıcılara itibar etmeyiniz.