KEDİEVİ RİCASI

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

AÇIKLAMA:

Merhaba Selam Değerli Arkadaşlar ;

Ben İzmir Karşıyaka Bostanlı Mahallesinde yaşıyorum. Mahallemde bir sokakta bir berber dükkanın baktığı Dona isimli Kedinin Kedievi berber dükkanının önünden Vicdansız kişi veya kişilerce çalınmış. Yaklaşan soğuk kış günlerinde Dona isimli Sokak Kedimiz üşümesin diye gönüllü olarak Berber dükkanının önünde duracak bir Kedievi tedarik edebilecek olan hayırsever Candostlarımızı seven arkadaşlardan benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum. Çok Teşekkür ederim.

23.09.2022 09:01

114 gün, 6 saat

İlan No 300632ceefa2b8c5 62 toplam görüntüleme, bugün 1

İLAN SAHİBİ hakkında bilgiler:

Kapat

İlan Sahibi Mesaj Gönder (Giriş Yap)
Gültekin
COŞAR
Erkek
İZMİR
Bostanlı Mahallesi Karşıyaka / İzmir
Bostanlı Mahallesi Karşıyaka / İzmir

Merhaba Selam Değerli Dostlar ; Ben İzmir Karşıyaka Bostanlı mahallesinde yaşıyorum. Yaşadığım mahallemde Sokak Hayvanlarını besliyoruz. Bu konuda hepimizin buluşabileceği ortak platform olarak siteye kayıt oldum. Sokakta yaşayan Can Dostlarımız için etkin ve faydalı paylaşımlar yapmak istiyorum. Hobi olarak Yazarlık ve Şair olarak Posta gazetesi ve İZMİR İZMİR Kent Kültürü Ve Sanat dergisinde şiirler ve makaleler yazıyorum. Teşekkür ediyorum. Sağ olacakla kalınız.

Sosyal medya hesaplarım
Şifre Değiştir

YORUMLAR:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz

Henry için yuva aranıyor:


Kırıkkuyruk.com’un kullanımı tamamen ücretsizdir. Asla telefon veya mesaj yoluyla sizden para istemez. Lütfen bu tip dolandırıcılara itibar etmeyiniz.