CALICO – TORTOISESHELL ARASI CİNSİ (ŞANS KEDİSİ) KEDİYE YUVA ARIYORUZ

 

Kirikkuyruk.com’u takip edin:

İlan Kategorisi:

Açıklama

İSTANBUL – ÜSKÜDAR.

Tosuncuk (Portakal), geçirdiği orta kulak iltihabı ameliyatı sonrasında yürümeye alışma ve iyileşme döneminde bende kalmaktaydı. Ev ona tahsis edilmişti ama kendi kedilerimi artık geri getirmem gerektiği için, kediyi sokaktan alarak ameliyat ettiren arkadaşımın evine dün itibariyle ama geçici bir süre için gitti ve KALICI BİR YUVA ARIYORUZ.

Orta kulak iltihabı sebebiyle denge merkezi bozulmuştu ve bu nedenle çok stabil yürüyemiyordu; kafası halen biraz eğik biçimde kalmış durumda, fakat genel olarak yürüyüşü, zıplaması, hareketleri artık normale yakın. Ancak yine de sokakta yaşayamaz; ameliyat olan kulağında biraz duyma kaybı var, korkak bir kedi ve ani bir durumda kaçabilmesi vs. pek mümkün değil.

9 yaşında tahminen, dişi; mama yeme, tuvalet, yürüme vd., hepsini kendisi yapabiliyor; parazit aşıları tam, kendini sevdiren, çok iyi huylu, kesinlikle saldırgan hiçbir davranışı olmayan bir kedi. İlgilenenler veya ilgilenebilecekleri tanıyanlar 05324605791’den veya Instagram’da sahbazcc adresinden bana ulaşabilir veya çevreleriyle paylaşabilirse çok memnun olacağım. Sahiplenmek isteyen olursa kediyi ben teslim edeceğim.

Paylaş:

20.10.2021 17:08

48 gün, 18 saat

İlan No 2461701dfc90b9a 179 toplam görüntüleme, bugün 0
Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!
Avatar of Can Şahbaz

Can Şahbaz

İlan sahibi Üyelik Tarihi: 20.10.2021

İlan sahibine mesaj gönder

İlan sahibine mesaj gönder

Lütfen formu doldurun.

Yorumlar:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz