AnasayfaİlanYardımMama Yardımıcok tessekkürler bu siteden hemen ilgilenenler oldu
8 ay önce yayınlandı
250 kez görüntülendi
Kategori: Yardım
Kategori: Mama Yardımı
Yardım Arayanlar

cok tessekkürler bu siteden hemen ilgilenenler oldu

9. Altın Sokak 24,Osmangazi,Bursa,Türkiye Haritada göster

Bu İlanla İlgili Önemli Bilgi:

Kısırlaştırma Konusunda Kararsızım

bursa merkez gaziakdemir mahallesi 9. altın sokak civarında (merinos ile kültürpark bçlgesinin hemen yanı) yavrulama dönemi sonrası bir çok kedi anne oldu  yavruların yarısı bakımsızlıktan ezilmekten öldü gitti geriye kalan 2-3 anne kedinin yavruları orada bi kaç sokakta cok zayıf ve gücsüz yaşam mücadelesi veriyor. ben tek başına yetişemem bende işsizim. belediyeyi aradım haytapa yazdım ama bi gelişme yok 1 haftadır inanın ben kendi ekmegimi ıslatıp veriyorum. yavrular 2-4 aylık arası. toplamda bir düzeine kadar var

gaziakdemir mahallesi 9. altın sokakda oto tamircilerinin hemen karsısında boş kücük bir arsa var susamcıoğulları ototamirin karşısında, sonra hemen yanında 2.tors sokak ve bi altında gelincik sokak oralarda bu yavrular. birbirine yakın 50-100 metre çapında bir alan orası.

lütfen insaniyet namına gücü yeten merhametli birisi o bölgeye bi ugrasın en azından bi iki kilo mama bıraksın. daha kime basvuracagım bilemiyorum mamalar ateş pahası evet ama  işte ölelim artık hepimiz helak olsun bu dünya o halde.. dediğim gibi orada yaşayanlar yok çöp yok gıda su kaynakları yok sadece oto tamircileri onlarda belli saatte kapatıp gider ben taa yukarıdan gidiyorum ancak 2 ekmek 1 su gücüm bu.

bari en azından bu yazma imkanı tanıyan adresten biri çıkar da belki bi hayır bi faydaya vesile olabilirim. en azından bi ka c hafta daha büyüseler belki hayatta kalma şansları artar.

ilanı nasıl kaldırabilirim bilemedim ama ilan yayına girdigi 2. gün mama yardımları yapan 2 hanımefendiye cok teşekkür ederim. fotograflarını cekemedim ama şu anda  tüm yavrular hatta yakın sokaktaki yavrular dahi yapılan yardımlarla mamalarına kavuştular cok mutlular oyuncuklar bile oynuyorlar. görseniz ne kadar sevimliler ve sanırım bu yardımlar ile bir kaç ay rahat edecekler.

isimlerini vermem dogru olur mu bilemem ama istanbuldan bu iki duyarlı merhametli hanımefendiye  sağlık sıhhat bereket ve hayatlarında her zaman mutlu olmalarını dileriz. ben ve bu yavrucukların duasını aldılar.

ve bu siteyi kuranlar  yönetenler sizlere de cok tesekkür ederiz. iyi ki varsınız aynı iyi dileklerimizi dualarımız sizin icinde dileriz.

Bu ilanı favorilerine ekle ve paylaş:

İlan Sahibinin İletişim Detayları:

Telefon: just4love.magayzin@gmail.com
markel Turku
Üyelik Başlangıcı: 7 ay
Kullanıcı çevrimdışı
Tüm ilanları görüntüle

Yorumlar Hakkında

Bu kullanıcıyı yorumlamak için, yukarıdaki İlan sahibinin adına tıklayarak kullanıcı sayfasındaki formu kullanın. Aşağıdaki yorum formu sadece bu ilanı değerlendirecektir.

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş Yap veya Üye Ol
Bizi takip et:
Kötüye kullanım bildirin
Bu ilanı paylaş:

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Copyright ©2024 | KirikKuyruk.com | 2016'dan beri sokak hayvanlarına yardım ediyoruz.