Bu iki güzel yavruya acil yuva arıyoruz

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

Açıklama

Güzeller güzeli kızım Mia’yı (siyah beyaz) ve oğlum Miro’yu (sarı) yaklaşık 3 ay önce soğuktan üşümüş halde görüp, kıyamayıp aldım. İkiside çok zeki, ilk günden tuvaletlerini kuma yapmaya başladılar.

Miro grip olmuştu ama uzun bir tedavi süreci sonucunda iyileşti. Sadece ara ara burnu akıyor. Mia’nın sağ arka bacağının arkasında alerjik tüy dökümü olmuştu veteriner onada iğne yaptı hızla düzeliyor.

Bu güzel çocuklar için “İkisinin aynı evde yaşamak şartıyla” biran önce kendileri gibi tatlı, sevgi dolu, neşe dolu, mutlu bir yuva arıyoruz.

Şu an 5.5 / 6 aylık civarındalar. Çok oyuncu, insan canlısı, sevgi dolular.

Tercihen hayvan bakma deneyimine sahip, bu çocukların her zaman böyle genç kalmayacağının, bir hayvanla geçen hayatın güzellikleri kadar zorluklarının da olacağının bilincinde adayların kendilerini tanıtan kısa bir mesaj atmalarını rica ederim.

NOT: Yuvalandırma, veteriner, aşı, mama, vs. gibi masraflar için ücret talep edilmemektedir. Öncelikle mesaj atarak ulaşmayı tercih edin. Sadece Istanbul içine, düzeni oturmuş ailelere/kişilere sahiplendirilecektir.

Bu ilanı paylaş:

13.03.2022 15:44

17 gün, 6 saat

İlan No 788622dde57ed494 177 toplam görüntüleme, bugün 0

İlan sahibi hakkında bilgiler:

Kapat
Ays

İlan Sahibi Mesaj Gönder (Giriş Yap)
Sosyal medya hesaplarım
Şifre Değiştir

Yorumlar:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz

Kirikkuyruk.com’u takip edin: