6 aylık kısırlaştırılmış dişi Cingöz’e geçici/kalıcı yuva

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

Detaylar

İlan TürüYuva Arayanlar
Telefon+905072347691
CinsiyetDişi
Yaş6 Ay
DetaylarAile dostu, Diş parazit koruma Var, İç parasit koruma var, Kısırlaştırılmış, Tuvalet eğitimli, I speak English
İlİstanbul
İlçeÜmraniye
SokakAdem Yavuz Caddesi

Açıklama

Paylaş:

Yalnızlığa dayanamayan, kucak delisi ve maceracı küçük hanım ömürlük yuvasını arıyor. Yağan kar tanelerini havada yakalayıp yiyen bu deli güzellik yol arkadaşınız olarak hayat maceranızda günlerinize renk katacak. Hikayesinin tamamını aşağıda okuyabilirsiniz.


Cingöz ve kardeşi ablamın iş yerinde doğdu ve 2 aylık olduklarında bir personelin ailesi tarafından sahiplenildiler. Fakat aile Cingöz’ü bırakmaya karar verince el alem ne der rezil olmayalım diyerek yavruyu ofise getirmek yerine sokağa atmışlar.

Ablamın iş arkadaşı Cingöz’ün sokağa atıldığını öğrenince onu aramaya başladı ama bulması 1 hafta sürdü. İstanbul’a yağan ilk karda -13 lerde 1 haftayı sokakta geçiren Cingöz tam manası ile süzülmüştü ve çok ağır ishaldi. Cingöz’ün tedavisine hemen başladık, 3 hafta evimizde misafir olarak kaldı. Genel durumu toparlayınca kısırlaştırma operasyonu da gerçekleştirildi. Şimdi operasyon sonrası iyileşme döneminde.

İyi hoş ama Cingöz doğduğu iş yerine neden dönmüyor diye düşünüyor olabilirsiniz. İş yerinde yönetimin değişmesi ile kediler ofisten sürüldü. Hal böyle olunca Cingöz’ün dönebileceği bir yer kalmadı. Bu yüzden onu sokağa atmayacak ve sevecek yeni yuvasını arıyor.

Evimizde biri felçli diğeri hasta iki kedimiz olduğu için ve ablamla tam zamanlı olarak çalıştığımızdan Cingöz’e geçici yuva olmaya devam etmeye imkanlarımız yetmiyor. Ömürlük yuvasını bulana kadar ona evinizi açmak isterseniz veya ömürlük yuvası olmak isterseniz  benimle whatsapp, telegram veya sms üzerinden yazılı olarak iletişime geçebilirsiniz, işimden ötürü aramalara cevap veremiyorum.

Okuduğunuz ve paylaştığınız için teşekkür ederim.

Rabia

18.02.2021 11:20

14 gün, 3 saat

İlan No 513602e22c12567d 273 toplam görüntüleme, bugün 1
Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!
Avatar of Rabia

Rabia

İlan sahibi Üyelik Tarihi: 18.02.2021

İlan sahibine mesaj gönder

İlan sahibine mesaj gönder

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapmanız gerekir.

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz