55-60 SOKAK KEDİSİNE ACİL MAMA YARDIMI ANKARA-KAVACIK SUBAYEVLERİ

 

Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!

İlan Kategorisi:

AÇIKLAMA:

Gönüllü olarak 55 -60 sokak kedisinin bakımını üstlenmiş bir üniversite öğrencisiyim. Veterinerde kısırlaşmayı bekleyen ve hasta birçok sokak kedim var. Bunlardan bazısı çok zor durumda felçli olan ,ayağı olmayan canlar var. Mama fiyatlarına gelen yüksek zamlarla birlikte  veteriner masraflarını karşılamakta zorluk çekmekteyim. Kendimden fedakarlık edip harçlıklarım ve imkanlar doğrultusunda bu hayvanlara yardım etmeye çalışıyorum. Siz de en azından mama desteğinde bulunarak bu yükümü hafifletebilirsiniz. Ayda 4-5 paket 15kg  mama tüketimimiz var.Haliyle çok masraflı oluyor. Tedavi ve mama giderlerine yetişemiyorum. Desteklerinizi bekliyorum. Telefon numarasından benimle iletişime geçebilirsiniz. (Micho,mito,enjoy,trendline,econature marka gibi mamaları kediler severek tüketmektedir)

06.05.2022 00:28

138 gün, 16 saat

İlan No 13362743849dcefc 161 toplam görüntüleme, bugün 0

İLAN SAHİBİ hakkında bilgiler:

Kapat

İlan Sahibi Mesaj Gönder (Giriş Yap)
Barış
Duran
05375458602
Erkek
Ankara
Keçiören

Gönüllü olarak sokak hayvanlarının bakımını üstlenmiş 21 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Bakımını gönüllü olarak üstlendiğim 55-60 arası sokak kedisi bulunmakta. Ve bu hayvanların masrafını kendi harçlık ve imkanlarım doğrultusunda karşılamaya çalışmaktayım.

Sosyal medya hesaplarım
Şifre Değiştir

YORUMLAR:

Değerlendirme & Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Bu ilan için yorum yaz

Henry için yuva aranıyor:


Kırıkkuyruk.com’un kullanımı tamamen ücretsizdir. Asla telefon veya mesaj yoluyla sizden para istemez. Lütfen bu tip dolandırıcılara itibar etmeyiniz.